پادکست پیکان- راهنما از پراید 120 میلیونی تا مزدا3 یک میلیارد و 200 میلیونی

همونطور که از قبل هم بهتون قول داده بودیم، در کنار پرونده‌های ویژه #پادکست_پیکان به سراغ سایر بخش‌های صنعت خودرو هم خواهیم رفت و سعی می‌کنیم روی آخرین اخبار و اطلاعاتی که می‌تونه برای مخاطبان این صنعت جذاب باشه، کار کنیم و اونها را چه در سایت و چه در کانال پادکست منتشر کنیم.

یکی از اصلی‌ترین بخش‌هایی که برای مخاطبان صنعت خودرو اهمیت بالایی داره، دسترسی به جدیدترین قیمت‌هاست. اون هم در شرایطی که هیچ نرخی ثابت نیست و هرروز و هر هفته قیمت خودروها تغییر می‌کنه. در بخش راهنمای پادکست پیکان که یدی طاهری اجراش می‌کنه، هر هفته آخرین وضعیت قیمت خودروهای داخلی و خارجی در بازار ایران رو بررسی می‌کنیم و تلاش می‌کنیم با اشاره به تغییراتی که قیمت هر خودرو داشته، تحلیلی از آینده احتمالی و مسیر قیمتی خودروها در روزها و هفته‌های آینده بدیم.
در این قسمت از قفل شدن بازار خودرو تحت تاثیر نزدیک شدن به انتخابات آمریکا گفتیم. احتمال تغییر در شرایط تحریم‌ها و جابجایی دوباره در نرخ ارز باعث شده خیلی از خریداران و فروشندگان واقعی خودرو چند روزی دست نگه دارند تا ببینند پیروز نهایی انتخابات آمریکا چه کسی خواهد بود. با این وجود تغییر قیمت در بازار همچنان دیده می‌شه و در شرایطی که بعضی خودروها کاهش قیمت داشتند، بعضی دیگه هنوز در حال اوج گیری هستند.

قسمت پنج راهنما رو، با عنوان ” از پراید 120 میلیونی تا مزدا3 یک میلیارد و 200 میلیونی” اینجا بشنوید.

 

 

ورود به گفتگو

بیشتر

Subscribe