پادکست پیکان- راهنما پراید و پژو در انتظار بایدن!

همونطور که از قبل هم بهتون قول داده بودیم، در کنار پرونده‌های ویژه #پادکست_پیکان به سراغ سایر بخش‌های صنعت خودرو هم خواهیم رفت و سعی می‌کنیم روی آخرین اخبار و اطلاعاتی که می‌تونه برای مخاطبان این صنعت جذاب باشه، کار کنیم و اونها را چه در سایت و چه در کانال پادکست منتشر کنیم.

یکی از اصلی‌ترین بخش‌هایی که برای مخاطبان صنعت خودرو اهمیت بالایی داره، دسترسی به جدیدترین قیمت‌هاست. اون هم در شرایطی که هیچ نرخی ثابت نیست و هرروز و هر هفته قیمت خودروها تغییر می‌کنه. در بخش راهنمای پادکست پیکان که یدی طاهری اجراش می‌کنه، هر هفته آخرین وضعیت قیمت خودروهای داخلی و خارجی در بازار ایران رو بررسی می‌کنیم و تلاش می‌کنیم با اشاره به تغییراتی که قیمت هر خودرو داشته، تحلیلی از آینده احتمالی و مسیر قیمتی خودروها در روزها و هفته‌های آینده بدیم.
اگر بازار خودرو در هفته‌های قبل قبل از هر خرید و فروش جدیدی، نیم نگاهی به انتخابات آمریکا داشت، در روزهای گذشته تمام توجه و تمرکزش رو روی این انتخابات گذاشته و رسما می‌تونیم بگیم دو طرف بازار منتظر موندن تا ببینن رییس جمهور جدید آمریکا چه کسی خواهد بود. به همین دلیل میشه گفت که خرید و فروش‌ها در روزهایی که گذشت تقریبا به صفر رسیده اما همچنان قیمت‌های جدید ارائه می‌شن. با نهایی شدن برنده انتخابات آمریکا تا هفته آینده، احتمالا راهنمای هفته بعد هم از تحولات جدی‌تری در بازار براتون خواهد گفت

قسمت شش راهنما رو، با عنوان ” پراید و پژو در انتظار بایدن” اینجا بشنوید.

 

ورود به گفتگو

بیشتر

Subscribe